Буріння свердловин Харків і Харківська область. Буріння свердловин на воду - найкраще вирішення проблеми постачання водою дачі, приватного будинку, котеджу.

Буріння свердловин на воду в Харків і Харківська область

Наші фахівці займаються бурінням свердловин на воду будь-якого ступеня складності понад 25-ти років по всій території Східної України, зокрема буріння свердловин Харків і Харківська область.

Буріння свердловин досвідченими фахівцями

Буріння свердловин на воду ХарківБуріння артезіанських свердловин Харків і Харківська область - трудомісткий і складний процес, який можуть виконати якісно ТІЛЬКИ досвідчені фахівці, які володіють гідрогеологічними знаннями розрізів місцевості, досконалим знанням розрізів Харківської області і здатні вибрати оптимальний водоносний горизонт для Вашої майбутньої свердловини.

Наші переваги при бурінні свердловин на воду:

Буріння артезіанських свердловин Харків та Харківська область- Наше підприємство існує на ринку буріння свердловин на воду в місті Харкові з 2001 року. Замовляючи бурові роботи у нас ви не ризикуєте довірити буріння Вашої свердловини "фірмі одноденці".

- По закінченню бурових робіт ми надаємо Вам Паспорт на свердловину в якому буде вказано детальний розріз свердловини, рекомендації по експлуатацію, дебіт, питомий дебіт, статичний, динамічний рівень, гарантія терміном на 5 років, а також ми ставимо Вашу свердловину на безкоштовне технічне обслуговування на цей період.

- Ми використовуємо для буріння свердловин на воду виключно високоякісний екологічно чистий матеріал. Гарантія на обсадні труби від заводу виробника 50 років.

- Виїзд бурового майстра на місце буріння свердловини по Харкову і Харківській області - БЕЗКОШТОВНО!

- Монтаж і настройка насосного обладнання Замовника ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ БУРІННЯ!

- ХІМІЧНИЙ АНАЛІЗ води по 17-ти показниками ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ БУРІННЯ!

Буріння свердловин на воду Харківська область- Відкачування води до візуального освітлення нашим водопогружной насосом і виходячи з даних отриманих під час відкачування підбір оптимального насоса (ціна-продуктивність) саме під Вашу свердловину і подальший його монтаж - ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ БУРІННЯ!

- Наша фірма працює виключно з сертифікованої пластикової трубою від заводу виробника, яка використовується в бурінні свердловин на воду протягом жодного десятиліття в країнах Європи і Світу.

Ми виконуємо буріння свердловин на воду в наступних районах Харківської області:

Барвінківський, Балаклійський, Богодухівський, Близнюківський, Вовчанський, Борівський, Валківський, Великобурлуцький, Зачепилівський, Дворічанський, Дергачівський, Ізюмський, Зміёвскій, Золочівський, Харківський, Кегичівський, Коломацький, Красноградський, Чугуївський, Куп'янський, Лозівський, Нововодолазький, Первомайський, Печенізький, Сахновщинський, Краснокутський, Шевченківський.

Буріння свердловин в містах обласного значення та районного значення:

Ізюм, Куп'янськ, Лозова, Люботин, Первомайський, Харків, Чугуїв, Балаклея, Барвінкове, Богодухів, Валки, Вовчанськ, Дергачі, Зміїв, Красноград, Мерефа.

Зв'яжитеся з нами:
*
Питання:
Тисніть:
(066) 028 78 08